Çağrı Merkezi: 0554 437 13 07

Sıkça Sorulan Sorular

TESLİMAT
Sistemimize düşen siparişler 24 saat içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir.

Siparişlerinizin gönderim süreci özenle takip edilmektedir. Siparişiniz sisteme düştükten sonra kalite kontrol işlemine tabi tutulmaktadır daha sonra paketleme aşamasına geçmektedir

Kargo firmasına teslim edilen sipariş 1-5 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Bu süre bulunduğunuz konuma ve ulaşım koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

İADE VE DEĞİŞİM
Siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 5 iş günü içerisinde memnun kalmadığınız veya sorun yaşadığınız ürünü değişim/iade talebinde bulunma hakkına sahipsiniz. Bu süre dışında yapılan iade/değişim başvuruları incelemeye alınmamaktadır. Bunu dikkate alarak iade/değişim yapmak istediğiniz ürünü/ürünleri 5 iş günü içerisinde tarafımıza kargolayıp istediğiniz talebi belirtmeniz gerekir.

- İade ve değişim talebinde bulunulan ürünlerin kullanılmamış ve deformasyona uğramamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu firmanın bir hatası değil; kullanıcı hatası olarak görülecektir.

- İade/Değişim Ürünleri FATURASI ile birlikte YURTİÇİ KARGO ile fatura üzerindeki adrese karşı ödemeli olarak gönderilmelidir. (Yurtiçi kargo dışındaki kargo firmaları ile gönderilen ve faturasız olarak gönderilen kargolar kabul edilmemektedir.)

- Yapılan İade ve Değişimlerde tüm kargo ücretleri tarafınıza aittir. İade ve değişim kargo bedeli gönderim 65 tl teslimat gönderim 65 tl olmak üzere toplam 130 tl'dir.

- Kargo esnasında zarar görmüş, defolu ürünler, sipariş verilen renk ve bedende gelmeyen ürünler iade ve değişim kapsamına girmektedir.Bu ürülerin iade ve değişimleri verilen sipariş doğrultusundaki ürünlerle birebir ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.Farklı ürün veya renk, beden talebinde Kargo ücreti tarafınıza uygulanmaktadır.

- Gönderdiğiniz kargo tarafımıza ulaştıktan sonra kontrolden geçer ve seninfarkin.com tarafından sizinle iletişime geçilerek iade/değişim işlemleri yapılır.

- Ücret iadeleri 7 - 15 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

- İade ücretini hesabınızda görmeniz birkaç günü alabilir. Bu durum ise tamamen bankanızla ilgilidir. seninfarkin.com bu duruma müdahale edemez.

Değişim ve İade Anlaşma Kodumuz
PTT Kargo Anlaşma Kodu: 305309174

Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ve PTT Kargo aracılığı ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Teslimatlar bulunduğunuz adresin il, ilçe, köy ve yada kasaba gibi yerleşim konumunuza göre 1 - 5 iş günü arasında değişiklik göstermektedir. Köy ve kasaba gibi yerleşim yerlerinde dağıtım gününü beklemektedir.

Siparişleriniz Yurtiçi Kargo tarafından Cumartesi. Pazar ve Resmi tatiller hariç 09:00 -18:00 arasında sistemde tanımladığınız teslimat adresine ulaştırılmaktadır.Teslimat olarak şube adresi belirttiyseniz şubeden bireysel olarak kargonuzu teslim alabilirsiniz.

Siparişiniz Yurtiçi Kargo ile teslimat adresinize getirildiğinde. adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından. siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır veya sms ile bilgi verilir ve www.seninfarkin.com'dan yetkili kişi sizi arayarak kargonuzun şubede beklediğinin bilgisini verir. 3 (üç) gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından www.seninfarkin.com'a iade edilir. Ürünü teslim almak için herhangi bir talebiniz tarafımıza ulaşmamış ise siparişinizin iptali gerçekleştirilmektedir. Teslimatla alakalı yaşadığınız kargo sıkıntılarını çağrı merkezimize (0539 467 13 08) iletebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Hangi sebepten olursa olsun kargoyla alakalı yaşadığınız tüm sıkıntıları anında Çağrı Merkezimizi  0 554 437 13 07 arayarak bilgilendirebilirsiniz.

Türkiye nin her noktasına ürün teslimatı yapılabilmektedir. Bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölgelerden belirli günlerde ürünlerinizin teslimatı gerçekleştirilir.

Kargo ve Kapıda Ödeme Bedeli 65 TL dir. Almış olduğunuz tüm ürünler tekbir kargo bedeli olarak hazırlanır tüm siparişiniz için tek bir kargo bedeli ödersiniz.

Teslim alınmayan kapıda ödeme siparişler sistem tarafıdan iptal edilerek tekrar kapıda ödeme tipiyle sipariş verilmesi engellenir. Kapıda ödeme sipariş vererek eğer kargonuzu teslim almadı iseniz bir sonraki siparişinizi kredi kartı ödeme tipiyle sipariş vermek durumundasınız.