Çağrı Merkezi: 0554 437 13 07

Sevgili Kombini Triko Haki Balıkçı Kazak SVG008

199,90 TL
299,90 TL
%33 İNDİRİM

Sevgili Kombini Triko Haki Balıkçı Kazak SVG008

Stok Kodu SVG008
Marka seninfarkin
Tahmini Kargo Süresi 3-5 gün
Renk Seçenekleri
Beden Tablosu

Bu Üründe Kadın ve Erkek Bedeni Standart Ölçülerdedir.

- +
Ürün Açıklaması

Sevgili Kombini Triko Haki Balıkçı Kazak SVG008

Ürün özellikleri

Kumaş: Örme kumaş


Özellik:  %30 Yün %70 Akrilik

Kadın Ölçü BilgileriBoy Uzunluğu:Kol Uzunluğu:Göğüs Çevresi:
Standart Beden 60 cm 56 cm

88 cm

Erkek Ölçü Bilgileri Boy Uzunluğu: Kol Uzunluğu: Göğüs Çevresi:
 Standart Beden 65 cm 60 cm 104 cm

 

Teslimat & İade & Değişim

İade Ve Değişim


Siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 5 iş günü içerisinde memnun kalmadığınız veya sorun yaşadığınız ürünü değişim/iade talebinde bulunma hakkına sahipsiniz. Bu süre dışında yapılan iade/değişim başvuruları incelemeye alınmamaktadır. Bunu dikkate alarak iade/değişim yapmak istediğiniz ürünü/ürünleri 5 iş günü içerisinde tarafımıza kargolayıp istediğiniz talebi belirtmeniz gerekir.

- İade ve değişim talebinde bulunulan ürünlerin kullanılmamış ve deformasyona uğramamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu firmanın bir hatası değil; kullanıcı hatası olarak görülecektir.

- İade/Değişim Ürünleri FATURASI ile birlikte PTT KARGO ile fatura üzerindeki adrese karşı ödemeli olarak gönderilmelidir. (PTT Kargo dışındaki kargo firmaları ile gönderilen ve faturasız olarak gönderilen kargolar kabul edilmemektedir.)

- Yapılan İade ve Değişimlerde tüm kargo ücretleri tarafınıza aittir. İade kargo bedeli 65 TL ve değişim kargo bedeli 130 TL'dir.

- Kargo esnasında zarar görmüş, defolu ürünler, ayıplı ve kusurlu ürünler, sipariş verilen renk ve bedende gelmeyen ürünler iade ve değişim kapsamına girmektedir.Bu ürülerin iade ve değişimleri verilen sipariş doğrultusundaki ürünlerle birebir ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.Farklı ürün veya renk, beden talebinde Kargo ücreti tarafınıza uygulanmaktadır.

- Gönderdiğiniz kargo tarafımıza ulaştıktan sonra kontrolden geçer ve seninfarkin.com tarafından sizinle iletişime geçilerek iade/değişim işlemleri yapılır.

- Ücret iadeleri 7 - 15 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

- İade ücretini hesabınızda görmeniz birkaç günü alabilir. Bu durum ise tamamen bankanızla ilgilidir. seninfarkin.com bu duruma müdahale edemez.

- Kampanyalı ürün alışverişlerinde İade imkanınız bulunmamaktadır. Değişim yapma hakkına sahipsiniz.

Değişim ve İade Anlaşma Kodlarımız
PTT Kargo Anlaşma Kodu: 305309174